Rynek gier MMO zmienia się bardzo dynamicznie i cały czas pojawiają się nowe produkcje. Wiele osób zastanawia się, na który tytuł przeznaczyć swój czas. Którą grę warto wybrać?

World of Warcraft

Niekwestionowany król branży MMORPG, produkcja studia Blizzard mimo upływu czasu nadal może pochwalić się całkiem dużą bazą graczy. Co prawda nie jest to produkcja darmowa i aby cieszyć się rozgrywką, trzeba opłacić abonament, ale zdecydowanie jest to warte swojej ceny.

World of Tanks

Darmowa produkcja, gratka dla wszystkich fanów klimatów wojennych. Gracze mają możliwość uczestniczenia w wielkich bitwach, siadając za sterami czołgu. Wiele trybów rozgrywki oraz modeli czołgów sprawia, że tytuł ten jest w stanie pochłonąć gracza na wiele godzin.

League of Legends

Lider gatunku MOBA, jedna z popularniejszych gier na świecie. Gracze podzieleni na drużyny konkurują ze sobą na malowniczej arenie, walcząc o punkty rankingowe. Rozgrywka bywa bardzo emocjonująca i wiele osób poświęca długie lata, aby szlifować swoje umiejętności.

Dodatkowym atutem jest aktywna scena e-sportowa tej gry. Śledzenie ulubionych drużyn i oglądanie najlepszych zawodników w akcji, dodatkowo zachęca młodych graczy do naśladowania zagrań swoich idoli. W końcu każdy chce uzyskać jak najwyższe miejsca w tabeli rankingowej.

Published
Categories Świat gier
youplay