W ostatnim czasie wzrosła popularność foteli gamingowych. Rekordy sprzedaży biją fotele stylizowane na siedzisko rodem z wyścigowego samochodu, za przykład może posłużyć marka DxRacer.

Teraz nadchodzi gratka dla fanów strzelanek osadzonych w czasach wojennych. Firma Genesis zapowiedziała premierę foteli w wersji Military Limited Edition, które będą wyróżniały się kolorystyką. Według zapowiedzi ma nawiązywać do barw stosowanych przez armię podczas drugiej wojny światowej. Planowana cena ma wynosić 699 zł. Pozostaje czekać na premierę i liczyć, że nowe egzemplarze sprostają wymaganiom nawet najbardziej wybrednych konsumentów. Firma zapowiedziała też poszerzenie oferty modeli Nitro o nowe wersje kolorystyczne.

O czym warto pamiętać, kupując fotel?

Gdy już zdecydujemy się na zakup któregoś z foteli, warto pamiętać o tym, że fotel musi być odpowiednio wysoki. Producenci zwykle przewidują kilka wariantów rozmiarowych krzeseł, tak aby dostosować ofertę do wzrostu nabywców. Wybór zbyt niskiego fotela może okazać się słabym pomysłem. Fotele gamingowe mają to do siebie, że muszą idealnie pasować do wzrostu danej osoby, tak aby były maksymalnie wygodne. Dobrze dobrany rozmiar zapewnia prawidłową postawę podczas wielogodzinnych sesji przy komputerze. Warto o to zadbać, gdyż nadwyrężanie kręgosłupa nie jest korzystne dla naszego zdrowia oraz sylwetki.

Published
Categories Sprzęt dla gracza
youplay